Impossible Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sven

+6
Lightn4strike
JozoBozo
[IT]Ypsilon
DziC4.SnF
.i..[-_-]..i.
Volgin
10 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

sven Empty sven

Postaj by Volgin pon lis 08, 2007 10:52 am

A follower of the great God of Order, Paladine, Sven has sworn to uphold the rights of all. Born of a Knight and a Night Elf and ostracized since birth, Sven has lead a solitary existence of meditation and training. He has come out of his wanderings determined to guard the innocent against evil. Armed with his blessed cleaving blade Justice, and harnessing the power to strike down his enemies with the might of God's Strength, Sven's wrath toward the unjust is a sight to behold.ok za pocetak dovoljno cizma i 3 bracera.kasnije uzimate mesmeri river 3200 golda spojite dominator i kupite recept setanica.sad sto nam treba jest atack speed jer imamo lifestell i ogroman damage sa ulti.ali sta imas od lifestell i damage kad imas slow atack speda. za atack speed uzmes hyperston kupis koku stavis 2 bracera u nju.oslobodis 2 slota kupis plate meil i cainmail. i spojis assult crusade.sad imas assult setanic 3 bracera i cizmu.sad sto ti treba je veca brzina move speda.kupis travel.prodas jedan bracer i spojis avatar.ostale iteme po zelji.od spelova uzimas 1 3.kad popunis 1 3 uzimas 2.obavezno ulti.neuzimajte atribute dok nepopunite ostale skilove.kad igrate sa svenom igrajte na last hit i deny.pogotovo ako vam je na strani range protivnik.ako su teski heroji na strani pitajte nekoga da swapate strane posto ste late heroj.idite sto vise u sumicu i fidajte se.ulti samo korisite kad idete push.i kad je velika bitka ne kad se boris sa herojem 1v1 zato sto nemate dosta mane.i ne bacajte po velikoj potrebi 1 spel
Volgin
Volgin
Admin

Broj postova : 115
Age : 32
Registration date : 01.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Jos Si ti mali

Postaj by .i..[-_-]..i. pon lis 08, 2007 11:10 am

Ma jos Si ti mali Volgine da bi Svenu sklopio Satanik Razz
.i..[-_-]..i.
.i..[-_-]..i.

Broj postova : 129
Age : 32
Location : Novi Sad
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by DziC4.SnF pon lis 08, 2007 12:58 pm

Ma volgin je noob Very Happy !!! Svenu se u pocetku ne bira 1 3 ne go 1 i plusici za manu i hp !! do 9 lvl plusici i stun na 10 i 11 ult , boots i 3braicera to se slazem ali ne ides na satanic odma nego avatar !!!a i video si voldine u cw s egt tako da ne kenjam vise ...

DziC4.SnF

Broj postova : 2
Registration date : 08.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by [IT]Ypsilon pon lis 08, 2007 1:01 pm

Haha...po ovoj tvojoj prici volgine...taj lik sto igra sa svenom bolje na pocetku da kuca greedisgood 1000000 posto mu odprilike toliko para treba za te iteme....Very Happy..Ja imam drugu taktiku...i do sada se pokazala extra!Uzimas 1. , i plusice...Sklopis arcane ring...smaras sa cekic....a kasnije power treads + 4 bracera+ arcane ring...I nema late game last hit...nego probijate na 14 lvl...i GG
[IT]Ypsilon
[IT]Ypsilon

Broj postova : 79
Age : 34
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by JozoBozo uto lis 09, 2007 9:48 am

neeee sta si ti LOOOOOOOD? kakvi plusici jao boze sveti kakav arcane ring. battle fury HOLY SHIT. ta kombinacija arcane ring mdaj molimte nemozes push na early level pa nemislis valjda ubijat sa cekicem cjelu igru. ak os odigramo ti i ja 1v1 pa bacaj cekic kolko ti volja 3 susa odeee tiii
JozoBozo
JozoBozo

Broj postova : 106
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by .i..[-_-]..i. uto lis 09, 2007 9:57 am

Aj ocu ja umesto njega sa tobom 1v1 , moze?
I da se kladimo na 1v1 da cu imati "holy shit"... na apsh...
.i..[-_-]..i.
.i..[-_-]..i.

Broj postova : 129
Age : 32
Location : Novi Sad
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by [IT]Ypsilon uto lis 09, 2007 10:02 am

Jozo...Po meni je sven noobovski heroj...Nego sam samo odgovorio na temu...Dzabe njemu ulti kada PURGE FTW!!!
Sta ce sven vs medusa...Da ubije medusu sa splash?Nemoj da si smesan molim te....Plusici i prva FTW za svena!
[IT]Ypsilon
[IT]Ypsilon

Broj postova : 79
Age : 34
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by .i..[-_-]..i. uto lis 09, 2007 10:09 am

Uz tebe sam ugi Very Happy
.i..[-_-]..i.
.i..[-_-]..i.

Broj postova : 129
Age : 32
Location : Novi Sad
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by Volgin uto lis 09, 2007 11:42 am

jozo sslazem se sa tobom arcane ring najgori item u igri.i svenu treba 3 dosta dadne armora tako da ti ni jedan heroj nece nista moci na pocetku a sto se tice golda ako si pro spojices to brzo.
samo moras znati raditi last hit i svenu tek kasnije avatar ide zato sto nemas mane na poceku da iskoristis avatar bacis 1 i ulti a arcane samo bacanje golda đabe.a treba mi travel sta ce ti treeds sven je ipak spor sto se tice moved speda vecini streight heroja treba travel. Evil or Very Mad nista neznate


Zadnja promjena: ; uto lis 09, 2007 11:49 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
Volgin
Volgin
Admin

Broj postova : 115
Age : 32
Registration date : 01.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by Lightn4strike uto lis 09, 2007 11:45 am

sven i sange i yasga GG
Lightn4strike
Lightn4strike

Broj postova : 103
Registration date : 02.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by Volgin uto lis 09, 2007 11:48 am

i sven nije noobovski heroj intel heroji su noobovski heroji naix sven i ostali late su bas heroju u kojima se dokazuje kako igras
Volgin
Volgin
Admin

Broj postova : 115
Age : 32
Registration date : 01.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by JozoBozo uto lis 09, 2007 12:45 pm

sven je imba hero sa odgovarajucim itemima. za 1v1 satanic a ne battle fuury naravno
JozoBozo
JozoBozo

Broj postova : 106
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by .i..[-_-]..i. uto lis 09, 2007 2:03 pm

za 1v1 arcane sven vs. sven logicno je da u pocetku kupis arcane... pa onda satanik...il' assault.. mozemo to i sprovesti u delo...samo javite za 1v1..
.i..[-_-]..i.
.i..[-_-]..i.

Broj postova : 129
Age : 32
Location : Novi Sad
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by Volgin uto lis 09, 2007 3:11 pm

arcane najgori item po meni.bolje uzeti 3 bracera cizmu i dominator na pocetku kad igras 1v1.
Volgin
Volgin
Admin

Broj postova : 115
Age : 32
Registration date : 01.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by .i..[-_-]..i. uto lis 09, 2007 3:12 pm

vidi ovako... znaci sven na 5 lvl-u ima stun od preko 200 dmg...i sada ti kada taj stun bacis 3 puta vise nego protivnik pogodi ko ce imati vise helta...
.i..[-_-]..i.
.i..[-_-]..i.

Broj postova : 129
Age : 32
Location : Novi Sad
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by Cro.KiLLeR uto lis 09, 2007 3:40 pm

volgin zasto toliko mrzis taj arcane ?
Cro.KiLLeR
Cro.KiLLeR

Broj postova : 76
Age : 30
Location : Dubrovnik
Registration date : 01.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by JozoBozo sri lis 10, 2007 12:10 am

arcane i mene nervira. glup je item. glup. najvise mrzim kad sam na lineu sa zeusom i on slozi arcane... pa to jednostavno nema smisla. mislim covjek me gnjavi da igramo. odigramo 5 puta 1v1 sh i uvjek ima mega. sesti put idemo ar no repick on dobi zeusa ja meppu. GG. arcane sucks. int heroji s imba spellovima--- sucks.
JozoBozo
JozoBozo

Broj postova : 106
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by [IT]Ypsilon sri lis 10, 2007 3:08 am

JozoBozo vidi se da si noob...ON ima dogorog intelect heroja....a ti imas hood...i ako znas malo bolje da odigras GG...Ti mozda znas dotu da igras na recima...ajde da te vidimo u delima....!
[IT]Ypsilon
[IT]Ypsilon

Broj postova : 79
Age : 34
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by [IT]Ypsilon sri lis 10, 2007 3:15 am

Jaoo volgin,intelect heroji su noobovski?A late game heroje su pro....Sta late game heroj:Stoji na lane farmas...kada nista ne mozes protivniku udjes u sumicu,izadjes na 18 lvl sa itemima i onda si kralj na mapi... <<<< To je po meni gloopo...A kod intelect heroja je fora ako oni ne prave killove na pocetku posle tesko da nesto moze da urade...Upravu si za naixa...Ali sta naix moze da radi na pocetku protiv silencera ili akashe???
[IT]Ypsilon
[IT]Ypsilon

Broj postova : 79
Age : 34
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by .i..[-_-]..i. sri lis 10, 2007 4:38 am

[IT]Ypsilon je napisao/la:JozoBozo vidi se da si noob...ON ima dogorog intelect heroja....a ti imas hood...i ako znas malo bolje da odigras GG...Ti mozda znas dotu da igras na recima...ajde da te vidimo u delima....!

slazem se!!! on ce te pomalo gnjaviti do 6 lvl-a a kasnije ... gg... znaci ti sa 3 mepa ma ili 2 i sa hood-om ga mozes pocepati... znaci do kraja partije su dovoljni Hood i Mehanizam.. i ajde nesto za brzinu poput power treadsa Smile i gg... a da nepricam koliko ces ti love imati ako se igra i dalje do 16 lvl-a.... uz Hood i Mehanizam ti jos GARANT skupis Vladmirs i mozda assault... pa o cemu mi ovde pricamo..?? Fuck it All
.i..[-_-]..i.
.i..[-_-]..i.

Broj postova : 129
Age : 32
Location : Novi Sad
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by JozoBozo sri lis 10, 2007 6:04 am

ajde da igramo danas. svi da se nademo i igramo. rado bi ti pokazo zeus vs mepo 1v1 ali neigram zeusa sta ces.
JozoBozo
JozoBozo

Broj postova : 106
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by Zagorska_Buha sri lis 10, 2007 2:37 pm

Po meni je MoM za svena najbolji item, zato jer ima imba ulti kojeg treba sto vise iskoristit kad nekog stunas, a onda dalje hart...

Zagorska_Buha

Broj postova : 18
Registration date : 08.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by JozoBozo sri lis 10, 2007 11:43 pm

inetelct heroji su sranje, barem ako ih igrate kao nukere. jucer odigro 1v1 s onim likom koji je htio shamana. pobijedio ga zbog dmga i attack speeda. a mogao sam ljepo sceptera pa izgubit
JozoBozo
JozoBozo

Broj postova : 106
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by [IT]Ypsilon čet lis 11, 2007 1:08 am

E jozobozo bravo pobedio si lika 1 vs 1....A sto ne pricas kada si igrao protiv mene sto si imao 1:8 score...Sto se time ne pohvalis?I molim te...nemoj da krivis druge dok igras dotu...Imao si akashu,a ja tormented soul-a...Trebao si da me ownas...!Ali jbg...izgleda da si samo jak na forumu...a u game-u si 0!
[IT]Ypsilon
[IT]Ypsilon

Broj postova : 79
Age : 34
Registration date : 07.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by JozoBozo čet lis 11, 2007 2:20 am

kako god ti kazes. vidio sam te jucer arcane ring. tebi su u igri najvazniji killovi. da igras timski radio bi mekansm a ne arcane. i trgao bi te da niste isli cetvorica na mid, a sand king je bio gore jer nije htio umirati. i da, za 10 min sam nakupio 2000 golda dok niste posli svi mid danas cemo igrati 1v1 arshom jeli moze?
JozoBozo
JozoBozo

Broj postova : 106
Age : 31
Registration date : 04.10.2007

[Vrh] Go down

sven Empty Re: sven

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.